benjamin

 

MERHABA,

Değerli Öğretmenler ve Eğitim Yöneticileri,

Birlikte yürüyeceğimiz yeni bir öğretim sezonu daha başlıyor. Bu öğretim yılında da yenilenmiş ürünler ve yeni konseptlerle karşınızdayız. .

Okulların özel yayını olarak ve bütün öğretim süreçlerini dikkate alarak kurgulanan “Test Okul” yeni sezonda hem doküman çeşitliliğini artırıyor hem de hizmet kalitesini yükseltiyor.
Bu kurguda, öğretimin,

  • Öğrenme
  • Uygulama
  • Ödevlendirme
  • Ölçme-Değerlendirme

aşamalarının her biri için özel üretilmiş modüller ve yardımcı eğitim ürünleri yer alıyor. İlerleyen sayfalarda modüllerdeki ürünler ve kullanım detaylarıyla ilgili ayrıntıları bulacaksınız.

Test Okul ile Tam Öğrenme ister bireysel (tek branşa özel), isterse kurumsal olarak, tüm derslerin bir arada kullanılabildiği ve sonuç vaad eden bir kurgu. Çünkü bu kurgu, dayanağını uzun araştırmalar ve gözlemler sonucunda ortaya çıkan “Tam Öğrenme Kuramı”ndan alıyor. Kuramı geliştiren Benjamin Bloom gibi biz de, “Gerekli şartlar sağlandığında, herkes her şeyi öğrenebilir.” diyor ve size yayın açısından
‘gerekli şartlar’ı sağlamak istiyoruz.

Ayrıca istiyoruz ki, bütün öğrenciler öğrenmenin; eğitimciler öğretmenin; okullar ve veliler de başarının tadına varsın ve mutlu olsun. Çünkü bizim için herkesin başarısı ve mutluluğu çok önemli.

Başarılı ve mutlu bir gelecek dileklerimizle…